گزارش ایرنا از نمایشگاه HiTech سوریه و حضور غرفه امیدفضا

گزارش خبرگزاری ایرنا از نمایشگاه HiTech سوریه و غرفه‌ی امیدفضا

به گزارش خبرنگار ایرنا از محل شهر نمایشگاهی دمشق، با حضور ۱۵۰ برند داخلی و بین‌المللی فعالیت‌های نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال برگزاری است.

همزمان با افتتاح نمایشگاه بیلدکس و با حضور ۱۵۰ برند داخلی و بین‌المللی از جمله شرکت‌های ایرانی ، فعالیت‌های نهمین دوره نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات (HITEC) به همت گروه نمایشگاه‌های عربی با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری امروز در محل نمایشگاه جدید دمشق آغاز شد.

شرکت‌ای ایرانی در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات (های‌تک) سوریه با ارائه نوآوری‌ها و طرح‌های مختلف در زمینه آی‌تی و اطلاعات و ارتباطات باعث جذب بازدیدکنندگان و کاربران فضای مجازی شدند.

این شرکت‌های در زمینه ساخت و پرتاب ماهواره‌، شبکه‌های نگهداری تلفن همراه، تجهیزات مخابراتی ،فیبر نوری، امنیت شبکه و …. محصولات و اطلاعات خود را ارائه کردند که مورد استقابل سوری‌ا و رونق گرفتن نمایشگاه های تک سوریه شد.

شرکت‌های ایرانی فناروی‌های منحصر به فرد و کارسازی را به نمایش گذاشتند.

ایادالخطیب وزیر فناروی و ارتباطات سوریه گفت: شرکت‌های ایرانی فناروی‌های منحصر به فرد و کارسازی را به نمایش گذاشتند که بی شک برای اقتصاد ما سودمند است، تصویر آینده همکاری‌های تهران – دمشق امیدوار کننده است و برای ملت‌های دو کشور خیر و منفعت درپی خواهد داشت.

ایادالخطیب وزیر ارتباطات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگاران به اهمیت این نمایشگاه از نظر اشاعه فرهنگ ارتباطات و اطلاعات اشاره کرد که در آن سوریه مشتاق است از جدیدترین‌ها مطلع شود.

وی افزود: تحولات نشان می‌دهد آنچه نمایشگاه را متمایز می‌کند، مشارکت چشمگیر نسل جوان از طریق پروژه‌ها و نوآوری‌های آن‌ها است که با خدمات سایر شرکت‌ها در چارچوب‌ شود و به پیشرفتی که نمایشگاه شاهد آن است در زمینه‌های مختلف اشاره دارد.

محصولات و خدمات ارائه شده، تجهیزات مدرن و افزایش تعداد مشارکت‌های داخلی و بین‌المللی از ویژگی‌های این نمایشگاه است .

این نمایشگاه نیز روز یازدهم ماه جاری میلادی ادامه دارد، شامل ۷۵ غرفه است و همه روزه از ساعت پنج بعدازظهر تا ۲۳ درهای آن به روی بازدیدکنندگان باز است.

در ادامه صحبت‌های دکتر شهرابی مدیرعامل محترم شرکت امیدفضا را، در باب فعالیت‌های این شرکت و هم‌چنین نمایشگاه ‌HiTech می‌بینیم.

منبع: ایرنا

1 دیدگاه دربارهٔ «گزارش ایرنا از نمایشگاه HiTech سوریه و حضور غرفه امیدفضا»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن