ششمین دورهمی درون‌شرکتی امیدفضا

ششمین دورهمی درون‌شرکتی امیدفضا با حضور تمامی اعضای شرکت و شخص جناب آقای دکتر حسین شهرابی، مدیرعامل محترم شرکت امیدفضا و مصادف با عیدغدیرخم برگزار گردید.

محوریت و موضوع اصلی این دورهمی مسئله‌ی پرتاب دو ماهواره‌ی کوثر و هدهد بود؛ لذا چندین تن از اعضای شزکت به صحبت در راستای این موضوع پرداختند.

جناب آقای عمویی سرپرست تیم مهندسی سیستم، از زمان‌بندی‌ها و هم‌چنین لزوم هماهنگی تیم‌ها صحبت کردند. جناب آقای درویش از اعضای این تیم، توضیحات مرتبط با بخش منابع انسانی را در اختیار سایر اعضا قرار دادند.

در ادامه جناب آقای حمیدی مدیر پروژه‌ی ماهواره هدهد از برنامه‌های مربوط در فرآیند ساخت این ماهواره حرف زدند و جزئیات بیش‌تری از این فرآیند را در اختیار اعضای شرکت قرار دادند.

جناب آقای پرتواعلم سرپرست تیم آنالیز ماموریت هم توضیحات لازم درباره‌ی ماهواره‌ی کوثر، روندی که ساخت این ماهواره دارد طی می‌کند و جزئیاتی از این فرآیند را ارائه دادند.

در انتها جناب آقای دکتر حسین شهرابی، مدیرعامل شرکت، ضمن روحیه دادن به اعضا و سفارش به تلاش در این راه و توکل به خداوند، با ذکر خاطراتی از تجربیاتشان در زمینه ساخت ماهواره نکاتی را به تمامی افراد گوشزد کردند.

 

در ادامه عکس‌های بیش‌تری از این دورهمی را مشاهده می‌کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن